Спеціально для любителів і поціновувачів театрального мистецтва наша нова програма «Театр». Вона складається з двох основних частин — денної і вечірньої. Під час першої, Гості будуть знайомитися з Варшавою, прогуляються Старим Містом і Ринковою площею, зможуть проїхатися Маршалковською вулицею і Уяздовськими Алеями. А увечері їх чекає запальне шоу у театрі «Сабат» на вулиці Фоксал.

teatr2 teatr1

Добрий день, шановні Колеги! Із задоволенням повідомляємо Вам, що нам вдалось вірішити питання з одним з Варшавських театрів відносно запрошень з культурною метою відвідування Польщі.

teatr3

Сторона, що запрошує буде музичний театр, котрий готує вистави світових хітів – в оригінальному виконанні. На фото зображені театральні вистави, щоб Ви могли дивитися це шоу. Музична вистава у даному театрі проходять по четвергах, пятницях і суботах. До початку кожної музичної вистави гості театру запрошуються на вечерю. А після спектакля глядачі запрошуються на данспол взяти участь у танцювальній програмі. Усе включене у кошт програми. Тільки алкогольні і безалкологільні напої додатково оплачуються готівкою у офіціантів, обслуговуючих дані столики під час театральної вистави. Додатково наша фірма узгодила з театром важливий нюанс, що у випадку, коли на якусь окрему виставу прийде одна організована група, то театр выділить для цієї групи цілу окрему лоджію на балконі. Тривалість музичного шоу приблизно 2,5 години. На балконі є також окремий бар. На даний момент ми поки не можемо цього гарантувати, тому що нам поки що невідомий графік Ваших груп. Тому важливо, щоб для більш зручного обслуговування Ваших туристів, Ваша фірма швидше запланувала якийсь конкретный термін приїзду. Для початку ми пропонуємо Вам запланувати і сотворити пропозицію на вересневий термін. Для Вас напевно найоптимальнішим варіаном буде п’ятниця і субота.

teatr4

Нижче пропонуємо приблизний репертуар з датами музичних вистав:

  • 20.09 — п’ятниця — Рев’ю на тему відомих голлівудських пісень з кінофільмів під назвою: «Голівуд на Фоксал» (оригінальна назва: «HOLLYWOOD NA FOKSAL»)
  • 21.09 — субота — м’юзикл-рев’ю під назвою: «Життя — це сцена» (оригінальна назва: ŻYCIE JEST SCENĄ)
  • 27.09 — п’ятница — Рев’ю на тему відомих голлівудських пісень з кінофільмів під назвою: «Голівуд на Фоксал» (оригінальна назва: «HOLLYWOOD NA FOKSAL»)
  • 28.09 — суббота — Рев’ю на тему відомих голлівудських пісень з кінофільмів під назвою: «Голівуд на Фоксал» (оригінальна назва: «HOLLYWOOD NA FOKSAL»)

 

teatr5

Умови кваліфікації на участь під візу по культурній програмі : Кожен учасник екскурсії,,котрий буде внесений до списку на безкоштовну візу, буде зобов’язаний купити білет на музичну виставу в театрі. Туристи, які не приймають участі у культурній програмі не можуть подаватися до Консульства як претенденти на безкоштовну візу в культурних цілях. Дійсно прекрасна форма проведення вечірнього дозвілля, яка залишить у туристів приємні і незабутні враження. Пропонована нами оригінальна програма вечірнього відпочинку є набагато цікавіша для «масового туриста», ніж «серйозні» театральні драми чи філармонія. Усі глядачі завжди виходять дуже задоволені  після наших спектаклей! Бажаючим продовжити вечірні розваги післе музичної частини пропонуємо прийняти участь у танцювальній програмі.

Запрошуємо до співробітництва і очікуємо Ваші замовлення!

 

Поширити