Dowiedz się dlaczego właśnie naszej Firmie Turystycznej warto powierzyć kompleksowe zorganizowanie wyjazdu do Polski?

Posługujemy się językiem rosyjskim w mowie i piśmie (native speaker)

1_mow_po_rosObawiasz się bariery językowej podczas rozmów z naszymi pracownikami w trakcie organizacji wyjazdu do Polski lub podczas pobytu Twojej grupy turystycznej w naszym kraju? Spokojnie i bez obaw! Wszystkie sprawy podczas przygotowań omówisz z naszym specjalistą w języku rosyjskim. Oczywiście, zarówno nasi piloci wycieczek, jak i przewodnicy grup, to osoby też biegle mówiące w tym języku.

Posiadamy gotowe programy turystyczne dla partnerskich Biur Podróży

3_got_progPosiadamy programy podróży po Polsce bogate w atrakcje i urozmaicone tematycznie. Uwzględniają one różne zainteresowania oraz możliwości czasowe i finansowe Turystów. Stanowią gotowe oferty podróżne opisane dzień po dniu. Na pewno wśród nich znajdziesz tę, która będzie najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb lub do potrzeb grupy, dla której Twoje Biuro Podróży organizuje wyjazd do Polski

Wykonujemy programy wycieczek pod indywidualne preferencje uczestników

2_ind_progr_ver2Realizujemy nawet najbardziej niekonwencjonalne tematycznie i programowo wyjazdy do Polski. Pomożemy w zorganizowaniu spotkania biznesowego lub naukowego, w wynajęciu sali konferencyjnej i specjalistycznego tłumacza. A jeśli na przykład lubisz aktywny wypoczynek i posiadasz odpowiednie uprawnienia, wyczarterujemy dla Ciebie jacht lub wypożyczymy paralotnię. Po prostu, z nami nie musisz ograniczać swoich potrzeb lub pasji!

Zajmujemy się pilotowaniem i przewodnictwem wycieczek po Polsce od A do Z

4_pil_i_przewZapewniamy kompleksową opiekę nad grupami turystycznymi, od powitania na terytorium Polski, po pożegnanie w miejscu wyjazdu. W praktyce wygląda to tak, że przez cały pobyt nasi Goście podróżują razem z pilotami naszej Firmy, a podczas zwiedzania towarzyszą im nasi przewodnicy. Podczas wyjazdu to My zajmiemy się również organizacją wszystkich ewentualnych formalności, zakupami biletów wstępu do muzeów i innych atrakcji, rezerwacjami komunikacyjnymi itp. Jednym słowem, podróż do Polski z nami to czysta przyjemność.

Posiadamy oferty programowe dla pracowników Firm i Zakładów Pracy oraz programy typu Incentive

5_dla_prac_firm_ver1Chcesz wykorzystać budżet socjalny dla pracowników Twojej Firmy lub Zakładu Pracy w ciekawy sposób? Zdecydowałeś się na ufundowanie grupowej wycieczki do Polski? Chętnie pomożemy Ci w jej realizacji! Już podczas pierwszego kontaktu otrzymasz od nas propozycje programów turystycznych przygotowanych przez naszych specjalistów specjalnie na taką okazję. Oczywiście, zarezerwujemy dla Ciebie hotel dopasowany do twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz bilety komunikacyjne. Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak pomożemy Ci w realizacji takiego przedsięwzięcia!

Nasze programy wycieczkowe obejmują najciekawsze miejsca turystyczne Polski

6_naj_miej_pol_ver2Atrakcje Polski to nie tylko Kraków, Warszawa i Zakopane. To także wiele innych miejsc, które każdego roku odwiedzają dziesiątki tysięcy turystów z całego świata. Opracowując programy naszych wycieczek, chętnie włączamy je do swojej oferty wyjazdowej, po to by dać naszym Klientom tyle atrakcji, ile możliwości. Wycieczka po takich miejscach z naszymi przewodnikami to gwarancja zadowolenia!

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze wycieczek z Europy Wschodniej

7_pil_eur_wschSpecjalizujemy się konkretnie w obsłudze Turystów Indywidualnych i Grup z Krajów WNP i szerzej pojmowanej Europy Wschodniej. Nasi Klienci to m.in. Biznesmeni, Rodziny, Firmy, Zakłady Pracy, Szkoły, Organizacje Państwowe i Publiczne czy też Biura Podróży. Oznacza to, że nasze metody obsługi wyjazdów rządzą się oddzielnymi prawami w zakresie organizacji formalności, doboru ofert i programów, a także należytego podejścia do naszych Gości. Z nami jest po prostu łatwiej, ciekawiej i serdeczniej.

Przyjmujemy płatności gotówką i przelewem

8_got_przel_ver1Jesteśmy otwarci na różne sposoby rozliczeń. Oznacza to, że dostosujemy się do Twoich możliwości i życzeń w uregulowaniu należności za nasze usługi. W ten sposób pomożemy Ci uniknąć np. wysokich kosztów transferów finansowych czy formalności związanych z wymianą waluty na terenie Twojego kraju. Wolisz zapłacić gotówką w naszym Biurze Partnerskim? Preferujesz przelew? Nie ma problemu! Każda opcja jest dla nas dobra.